6. Uluslararası Bilim Kültür ve Spor Kongresi

TÜR: ULUSLARARASI

TARİH: 25-27 Nisan 2018

YER: Lviv-Ukrayna

WEB SİTESİ: http://www.iscs-conference.org

Değerli meslektaşlarımız, 

Günümüzde gerek bölgemizde gerekse küresel ölçekte çatışmalar çoğalıyor ve dünya barışı tarihte hiç olmadığı kadar büyük bir tehlike ile yüzleşiyor. Böyle bir sosyo-politik ortamda, 25-27 Nisan 2018 tarihleri arasında Ukrayna Lviv Beden Kültürü Devlet Üniversitesi‘nin evsahipliğinde gerçekleştireceğimiz, 6. Uluslararası Bilim Kültür ve Spor Kongremiz için “Spor, kültür ve sosyal araştırmaları kaybedilen değerleri keşfetmek için kullanmak” temasını seçmiş bulunmaktayız.         


Her zaman olduğu gibi kongremizde güçlü bir çok-disiplinli tartışma ortamı oluşturmak için başta Spor Bilimleri, Kültür Araştırmaları, Eğitim Bilimleri, İslami İlimler, Güzel Sanatlar, İletişim, Edebiyat, Dilbilim, olmak üzere Sosyal Bilimlerin çeşitli alanlarının temsilcilerini bir araya getirmek istiyoruz. Bu nedenle, bütün bu disiplinlerde gerek sözlü ve poster, gerekse sanal sunum önerilerinizi paylaşmanızı bekliyoruz.

Kongremizde gelenekselleştiği üzere, çalıştaylar, seminerler, törenler, kültürel-sportif etkinlikler ve kültür-turizm gezileriyle dinamik bir platform oluşturmayı hedefliyoruz. Bu çerçevede olmak üzere, kongremizi zenginleştirecek her türlü bilimsel ve uygulamalı çalışmalara dair talep veya önerilerinizi bizimle paylaşm

anızı bekliyoruz. İletişim: info@iscs-a.org 

Bildiri özet gönderimleri 15 Ocak 2018 tarihinde başlayacak ve 1 Mart 2018 tarihinde sona erecektir. Kongre erken kayıtları da 1 Mart 2018 tarihinde sona erecektir.

Kongrede sunulan tüm bildirilerin özetleri ve talep edilmesi halinde tam metinleri ISBN numarası verilmiş Kongre Özet ve Tam Metinler Kitaplarında yayımlanacaktır. Ayrıca seçilmiş bazı bildirilere ise 3 ayrı dergimizden birisinde yer verilecektir;  IntJSCSIntJCES, and IntJCSS.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: