Uluslararası Ekonomi Konferansı Türkiye Ekonomi Kurumu UEK-TEK 2018

TÜR: ULUSLARARASI

TARİH: 1-3 KASIM 2018

YER: ANTALYA

WEB SİTESİ: http://www.teacongress.org/

ürkiye Ekonomi Kurumu (TEK), Altıncı Uluslararası Ekonomi Konferansı UEK-TEK’i 1-3 Kasım 2018 tarihlerinde Antalya’da Akka Antedon Otel’de düzenlemektedir; http://www.akkaantedon.com

Konferans’ın ana teması “Beşeri Sermaye, Yenilikçi Sanayiler ve İstihdam”dır. Uluslararası Ekonomi Birliği’nin (International Economic Association) desteklediği bu konferansın amacı, tüm ülkelerden iktisatçılar için, davet edilmiş ve seçilmiş bildirilerin sunulduğu oturumlar yoluyla, tartışma ortamı yaratmaktır.

UEK-TEK 2018’de sunulacak bildiriler, http://teacongress.org adresindeki konferans web sitesinin Özet Teslimi sayfasından iletilen özetler içinden seçilecektir. Özet ve bildiriler İngilizce veya Türkçe olabilir. Düzenleme/Bilim Kurulu, iktisadın her alanından gelecek özetleri teşekkürle karşılar.

UEK-TEK 2018’de sunulan bildiriler içinden seçilmiş olanlar, “Ekonomi-tek” http://ekonomitek.org dergimizde yayınlanacaktır. Ayrıca, seçilmiş başka bazı bildirilerin yer aldığı bir konferans kitabı da yayınlanacaktır.

Konferans, Antalya bölgesinin tarihi mekanlarını çok uygun fiyatlarla gezip görebilmek için de bir fırsat sunmaktadır. Kayıtlar, rezervasyonlar, ulaşım seçenekleri ve turlara ilişkin bilgiler http://teacongress.org adresinde duyurulacaktır.

Özet Teslimi İçin Son Tarih: 30 Temmuz 2018
Oturum Düzenleme İçin Son Tarih: 30 Temmuz 2018
Özet K

abul Bildirim Tarihi: 25 Ağustos 2018
Erken Kayıt, Otel ve Uçak Rezervasyonu İçin Son Tarih: 3 Eylül 2018
Makale Teslimi İçin Son Tarih: 5 Ekim 2018
Programın İlan Tarihi: 15 Ekim 2018

Türkiye Ekonomi Kurumu olarak 1-3 Kasım’da UEK-TEK 2018’de sizi de aramızda görmekten sevinç duyacağız. Lütfen bu duyuruyu diğer meslektaşlarımıza ve bölümünüz mensuplarına iletiniz.

Düzenleme/Bilim Kurulu

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: