Sosyal Bilimler alanında genişletilmiş Uluslararası Uygulamalı Ekonomi ve Finans Konferansı

TARİH: 28-29-30 Kasım 2018

YER: KUŞADASI/AYDIN

WEB SİTESİ: http://www.icoaef.com/

Değerli Bilim İnsanları;

Sizleri, 28-29-30 Kasım 2018 tarihleri arasında Kuşadası-Aydın’da gerçekleştirilecek olan Sosyal Bilimler alanında genişletilmiş Uluslararası Uygulamalı Ekonomi ve Finans Konferansına (International Conference on Applied Economics and Finance & Extended with Social Sciences ICOAEF’18) davet etmekten büyük onur duyarız.

ICOAEF’18; Akademisyenler, Doktora öğrencileri, Doktora Sonrası Araştırmacıları ile Kamu, İş Dünyası ve Özel Sektörden tüm genç ve deneyimli uzmanlar için uygun bir platformdur.

Bu konferans ile Uygulamalı Ekonomi ve Sosyal Bilimlerle ilgilenen araştırmacılar, akademisyenler, öğrenciler, yöneticiler ve karar alıcıların bir araya getirilmesi amaçlanmıştır. ICOAEF’18; İktisat, Finans ve tüm Sosyal Bilim disiplinleri ile ilgili teorik ve uygulamalı konuların tartışılmasına imkan sağlamaktadır. Bu amaçla konferansımızda uygulamalı ekonomi alanının sosyal bilimler ile etkileşimini ortaya koymaya dönük çalışmaların yer alması da arzulanmaktadır. Araştırmacılar, konferans konularıyla ilgili olarak hem uygulamalı hem de teorik çalışmalarla başvurabileceklerdir. Konferans konu başlıkları için lütfen tıklayınız!

ICOAEF’18, Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) Akademik Teşvik Kriterlerini yerine getirmektedir.

ICOAEF’18, SCOPUS, Emerging Sources Citation Index (ESCI – Web of Science) ve ULAKBİM’de indekslenen dergilerde makale yayını imkanı sağlamaktadır.

Özet ve Tam Metin kitapları 2018 yılı içerisinde basılacaktır.

Özet, Tam Metin ve Sunumlar İngilizce ve Türkçe olarak gerçekleştirilebilir

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: