IV. UluslararasI Stratejİk AraştIrmalar Kongresİ

TÜR: ULUSLARARASI

TARİH: 3-7 Ekim 2018

YER: ANTALYA

WEB SİTESİ: http://antalya.theisrc.com/

Değerli Meslektaşımız,

Uluslararası Stratejik Araştırmalar Kongresinin üçüncüsünün yapılmasına ilişkin (International Strategic Research Congress-ISRC2018) duyurumuzu sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Kongremiz, farklı alanlarda çalışan akademisyenlerin, araştırmacıların ve lisansüstü öğrencilerin bilimsel çalışmaları ile bir araya gelmesi, güncel gelişmelerle ilgili bilgi ve deneyimlerin paylaşılması ve böylece disiplinler arası çalışmalara zemin hazırlanması amacıyla gerçekleştirilmektedir.

Akademik Teşvik Yönetmeliği’ne uygun olarak düzenlenen ve bilimsel kurulda alanında uzman birçok yerli ve yabancı akademisyenin yer aldığı kongremiz, ulusal ve uluslararası farklı sorunlara yönelik çözümler üretilmesi, ekonomik, siyasi ve kültürel yakınlaşmanın arttırılması, yeni işbirliklerinin tesisi noktasında önemli rol oynayacaktır.

Kongremize, bilimsel çalışmaların sunulmasının yanı sıra özellikle bilime gönül vermiş genç bilim insanlarının bir araya getirilmesi, ortaya konulacak sorunların çözümünde lokomotif rol oynanması, ortak çalışma grupları oluşturulması misyonlarıyla yola çıkılmıştır.

Birincisini 2016 yılında düzenlediğimiz kongremiz 7 ülkeden ve 37 üniversiteden yaklaşık 150 bildiri sunumu ile gerçekleşmiştir.

28 Eylül- 1 Ekim 2017 tarihlerinde ülkemizin kongre ve turizm merkezi Antalya’da gerçekleştirdiğimiz ikinci kongremize ise, Rom

anya, Çin, Malezya, Kırgızistan ve ülkemizden 250’ye yakın bilim insanı katılmış olup kongremizde 60 oturumda 246 bildiri sunulmuştur.

Sizleri, sonuçlarının ülkemize ve bilim dünyasına önemli katkılar sağlayacağını umut ettiğimiz, 3-7 Ekim 2018 tarihleri arasında Antalya-Beldibi’nde düzenleyeceğimiz kongremizin dördüncüsünde ağırlamaktan onur ve mutluluk duyacağız.

ISRC

Düzenleme Kurulu

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: