International Scientific Researches Congress 2019 Tbilisi / Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi 2019 Tiflis

TARİH: 25 – 27 Nisan 2019

YER: TİFLİS/GÜRCİSTAN

WEB SİTESİ: http://isrcongress2019tbilisi.gumushane.edu.tr

Saygıdeğer Bilim İnsanları,

25 – 27 Nisan 2019 tarihleri arasında Gümüşhane Üniversitesi ve Yunus Emre Enstitüsü iş birliği ile Tiflis’de gerçekleştirmeyi planladığımız International Scientific Researches Congress 2019 Tbilisi / Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi 2019 Tiflis’e sizleri davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Kongrede Sosyal Bilimler alanı ile ilgili pek çok konunun ele alınacağı sözel, sanal ve poster sunumlar ile sergi faaliyeti yer alacaktır. Konularında uzman değerli bilim insanlarını sosyal bilimler ile ilgili fikirlerini, projelerini ve güncel bilgileri paylaşma, tartışma fırsatı bulacağımız kongremizin katılımınızla daha verimli ve yararlı olacağına inanıyoruz.

Kongrede sunulmak üzere gönderilen bildirilerin değerlendirme süreci hemen başlatılacak ve değerlendirme sonrasında “Kabul Mektubu” bildiri yazar(lar)ına iletilecektir.

Kongremize gönderilen bildirilerin özetlerini içeren “Bildiri Özetleri Kitabı” kongre esnasında verilecektir. Tam metin

gönderilen bildirilerin yer aldığı “Kongre Bildiriler Kitabı” 2019 yılı içerisinde elektronik olarak yayınlanacaktır.

Siz değerli katılımcılarımızın bilimsel paylaşımların yanı sıra Gürcistan’ın başkenti Tiflis şehrinin  tarihi ve doğal güzelliklerini de görme fırsatı bulacağı kongremizde unutulmayacak anlar geçireceğinizi ümit ediyor, en içten sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Düzenleme Kurulu Başkanı
Doç. Dr. Salih YILDIZ

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: