Uluslararası Uygulamalı İşletme, Yönetim ve Ekonomi Araştırmaları Sempozyumu

TÜR: ULUSLARARASI

TARİH: 3-5 Mayıs 2018

YER: BAYBURT

WEB SİTESİ:  http://isabmer2018.bayburt.edu.tr/

Sempozyum Detayları

Uluslararası Uygulamalı İşletme, Yönetim ve Ekonomi Araştırmaları Sempozyumu akademisyenler ve öğrencilerin katılımıyla 3-5 Mayıs’ta Bayburt Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından düzenlenecektir.

Sempozyumun amacı alanında uzman akademisyenlerin ve deneyimlerini arttırmak isteyen öğrencilerin bilgilerini paylaşabilecekleri bir etkinlik oluşturmaktır.

İlkini gerçekleştireceğimiz sempozyum Bayburt Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesinde gerçekleştirilecektir. Bilimsel aktivitelerle birlikte tarihi, kültürel ve sanatsal eserleri ve mekanları görebileceğiniz geziler düzenlenecektir.

Sunuma kabul edilen bildirilerin genişletilmiş özetleri ISBN numarası alınmış bildiri kitaplarında yayıml

anacaktır. Dileyen katılımcılar genişletilmiş özet olarak yayımlanan çalışmalarını tam metin haline getirerek hakem sürecinin ardından Bayburt Üniversitesi İİBF’ye ait olan İşletme Ekonomi ve Yönetim Araştırmaları Dergisi’nde yayımlatabileceklerdir.

Sizleri 3-5 Mayıs 2018 tarihleri arasında Bayburt’ta görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, katkılarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla…

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: