3. Lisansüstü İşletme Öğrencileri Sempozyumu

TÜR: ULUSAL

TARİH: 12-13-14 Nisan 2018

YER: TOKAT

WEB SİTESİ: http://www.liosplatform.com/

Bilimsel gelişmenin ve akademik hayatın başlangıcı olarak tanımlayacağımız Lisansüstü eğitim, bilimsel bilginin üretildiği ilk aşamadır. 2016 yılında Gaziantep Üniversitesinde gerçekleştirilen 1. Lisansüstü İşletme Öğrencileri Sempozyumu ulusal çapta kabul görmüş ve İşletme Bölümü Akademisyenleri ve Lisansüstü Öğrencilerini ilk kez bir araya getirerek büyük bir sinerji yaratmıştır.
Gaziosmanpaşa Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nün ev sahipliğinde üçüncüsü düzenlenecek olan “Lisansüstü İşletme Öğrencileri Sempozyumu” üniversitelerimizin İşletme Bölümlerinden çok sayıda bilim insanının katılımı ile 12-13-14 Nisan 2018 tarihlerinde Tokat Dedeman Otel’de gerçekleştirilecektir.
Sempozyumun amacı, Lisansüstü İşletme Öğrencilerini ve Akademisyenlerimizi bir araya getirerek bilimsel çalışma, uygulama ve deneyimleri paylaşmak, bilimsel ve sosyal etkileşimi sağlamak, bilim insanları arasında işbirliğini geliştirmek, yeni bakış açıları ve çalışma alanlarının oluşmasına katkı sağlamaktır. Özellikle Lisansüstü öğrencilerimizin çalışmalarında kaynak olarak atıf yaptıkları hocaları ile bilimsel tartışma ortamı yaratmak en önemli hedefimizdir.
Sempozyum kapsamında genişletilmiş bildiri özetleri kabul edilecek ve e-kitap olarak Bildiriler Kitabında yayınlanacaktır.Hakem puanlarına bağlı olarak seçilen bildiriler, ulusal ve uluslararası endekslerde taranan dergilerde tam metin olarak -ilgili derginin editör sürecinden geçti

kten sonra- yayımlanacaktır. Genişletilmiş özet olarak kabul edilecek olan bildirilerde, ilk yazarın ismi lisansüstü eğitim yapan öğrencinin adı olurken ikinci isim ya da isimler öğretim üyelerinden oluşmalıdır.
Siz değerli bilim insanlarını 12-13-14 Nisan 2018 tarihlerinde 3. Lisansüstü İşletme Öğrencileri Sempozyumu’nda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Prof. Dr. Çetin BEKTAŞ
3. Lisansüstü İşletme Öğrencileri Sempozyumu
Dönem Başkanı

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: