26. Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi

TÜR: ULUSAL

TARİH: 10-12 Mayıs 2018 

YER: TRABZON

WEB SİTESİ: http://www.yonorg2018.org/

Yönetim ve Organizasyon Ailesinin Değerli Üyeleri,

Çeyrek yüzyılı geride bırakarak alanımızın gelişiminde kayda değer ölçüde katkı sağlayan ve bir okul işlevi gören Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi, bu süreç içerisinde alana gönül vermiş olan araştırmacıların bir araya gelerek bilgi paylaşımı sağladığı önemli bir kurumsallaşmış yapı haline gelmiştir.

Türk yönetim ve organizasyon bilim alanının gelişiminde ayrıcalıklı bir rol üstlenen Kongremiz, geçtiğimiz 25 yıl boyunca pek çok bilim insanının entelektüel yolculuk sürecine ışık tutmuş olup, geleneği içerisinde genç akademisyenlerin yetişmesine katkı sağlama misyonunu da sürdürmektedir. Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresinin bu süreçteki en önemli işlevlerinden biri de Yönetim ve Organizasyon Ailesi Üyelerinin geleneksel buluşmalarına zemin hazırlamak olmuştur.

Bu bağlamda Karadeniz Teknik Üniversitesi, İ.İ.B.F. İşletme Bölümü olarak 2018 yılında Trabzon’da düzenlenecek olan 26. Yönetim ve Organizasyon Kongresinin ev sahipliğini üstlenmekten onur duyacağız.

Kongre kapsamında bildiri metinlerinin değerlendirilmesi konusunda geçtiğimiz yıllarda benimsenen hakem süreçlerinin titizlikle yürütülmesinin yanı sıra, genç akademisyenlere yönelik kapsamlı bir çalıştay programının düzenlenmesi ve açılış sunumlarında alanın önde gelen isimleri ile genç akademisyenlerin buluşturulması planlanmaktadır.

id" data-ad-client="ca-pub-7380414482311550" data-ad-slot="3198981398">

Kongre hazırlıklarımızı sürdürürken görüş ve önerilerinizi bekliyor, sizleri keyifli bir kongre için Trabzon’a davet ediyoruz.

Saygı ve selamlarımızla,

 

Prof. Dr. Tülay İLHAN NAS

Kongre Dönem Başkanı

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: