33. Uluslararası Maliye Sempozyumu/

TÜR: ULUSLARARASI

TARİH: 08-12 MAYIS 2018

YER: KEMER/ANTALYA

WEB SİTESİ: http://www.maliyesempozyumu.org/

Değerli Maliye Bilim İnsanları,

Ülkemizin en köklü bilimsel organizasyonlarından birisi olan Uluslararası Maliye Sempozyumu’nun 33’üncüsü, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü ev sahipliğinde, 08–12 Mayıs 2018 tarihleri arasında Antalya-Kemer/Göynük’te bulunan MIRAGE PARK RESORT  otelinde gerçekleştirilecektir.

Sempozyum ile ilgili duyuru ve bilgilendirmeler www.maliyesempozyumu.org ve www.ipfctr.org isimli web sayfalarından yapılmaktadır. Akademik teşvik ve Doçentlik kriterlerini sağlaması bakımından sempozyum bilim kurulunda çeşitli ülkelerden akademisyenler bulunmaktadır.

Sempozyumda sunulacak bildirilerin dili Türkçe veya İngilizce olabilir. Bildiriler; “Maliye Teorisi”, “Mali Hukuk”, “Mali İktisat”, “Bütçe ve Mali Planlama” ve “Genç Maliyeciler” olmak üzere beş oturumda sunulacaktır.

Sunuma kabul edilen bildirilerin genişletilmiş özetleri tanınmış bir ulusal yayınevi tarafından ISBN numarası alınmış E-Proceedings Book olarak web sitemizde yayınlanacaktır. Sempozyumdan sonra isteyen akademisyenler sempozyumda sundukları bildirilerin tam metinlerini gönderebilecek ve bunların hakem sürecinin tamamlanması ile aşağıdaki yayın imkânlarının birisinden faydalanabileceklerdir.

  1. Uluslararası alan indekslerinde taran
    an dergi statüsündeki “International Journal of Public Finance – IJPF” dergisinde makale,
  2. Tanınmış uluslararası bir yayınevi tarafından basılan ve ISBN numarası alınmış editörlü kitapta bölüm veya
  3. Tanınmış ulusal bir yayınevi tarafından basılan ve  ISBN numarası alınmış

editörlü kitapta bölüm olarak yayınlanabilir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: