Sağlık Bilimleri Üniversitesi 3. Anesteziyoloji ve Reanimasyon Sempozyumu

TARİH: 7 Aralık 2019

YER: İZMİR

WEB SİTESİ: http://www.anestezisempozyumu.org

Değerli Meslektaşlarım,

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 3. Anesteziyoloji ve Reanimasyon Sempozyumu’nu sizlerin değerli katılımlarıyla 7 Aralık 2019 tarihinde Kaya Termal Otel İzmir’de gerçekleştireceğiz. Üniversite bünyesinde düzenlenen bir sempozyum olmasına karşın, her geçen gün artan bir ilgi ve coşkuyla gerçekleşmektedir. Bu yılda sizlerden aynı ilgi ve desteği bekliyoruz.

Türkiye’nin ilk sağlık temalı üniversitesi olan Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin hem ülkemizde hem de uluslararası alanda hızlı gelişim göstermesi Anabilim Dalı olarak bizimde heycanımızı ve gücümüzü artırmaktadır. Yurdumuzun dört bir yanında gece gündüz zorlu koşullarda çalışan, ülkemiz sağlık hizmetine önemli katkılar sunan Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzman ve Asistanlarımız ile yılda bir kez de olsa bir araya gelerek, alanında saygın bilim insanlarıyla gerçekleştireceğimiz sempozyumun mesleğimizi daha iyi seviyelere çıkarmada bize önemli katkılar sağlayacağını düşünmekteyim.

3. Sempozyumumuzun ana teması “Anestezi

ve Reanimasyon Uygulamalarında Güncel Konular” olarak belirlenmiştir. Her geçen gün hızla gelişen Anestezi ve Reanimasyon pratiğinin tüm unsurları ile güncel konuları tartışmayı amaçlamaktadır.

Sempozyum bilimsel programında hepimizin özlediği paylaşım, etkileşim ve dostluk ortamını sempozyumumuzda yaşamak için sizleri 7 Aralık 2019’da İzmir’e davet ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Prof. Dr. Osman Ekinci
SBÜ Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Başkanı

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: