3. Uluslararası Kadın Çocuk Sağlığı ve Eğitimi Kongresi

TARİH: 18-19 NİSAN 2019

YER: TRABZON

WEB SİTESİ: http://www.kadincocuksagligiveegitimkongresi.org/

DAVET

Üçüncüsünü düzenleyecek olduğumuz kongremizin bu buluşmasını 18 ve 19 Nisan 2019 Tarihinde Trabzon Ustapark Hotelde Çalışma, Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Marmara, Yalova, Çanakkale Onsekiz Mart, İstanbul ve Sakarya Üniversitelerinin destek ve katkıları ile gerçekleştirmekten onur ve mutluluk duyuyoruz. Kongremizin ikinci buluşmasında yine Sağlıklı Anne ve Çocuk, Aile, Eğitim ve Çocuk, Anne Çocuk Sağlığı ve Eğitimi, Okul Öncesi Eğitimi, Çocuk Psikolojisi, Eğitim, Sosyoloji, Eğitim Teknolojisi, Eğitim Uygulamaları, Eğitim ve Yönetim, Çocuk Gelişimi, Beslenme ve Obezite, Spor ve Fiziksel Gelişim, Çocuk ve Dijital Teknoloji, İnternet Bağımlılığı, Göç Uygulamaları ve Alkol ve Madde Bağımlılığı ana konu başlıkları ve alt konularda kongremizi düzenleyeceğiz. Kongremizin tüm katılımcılar adına faydalı ve alana katkı sağlayacak şekilde gerçekleşmesini tüm iyi niyetlerimizle temenni ediyoruz. Kongremizin ikinci buluşmasında görev alan teknik ekip başta olmak üzere bilimsel anlamda destek sağlayan tüm hocalarımıza teşekkür ediyor, kongremizde buluşmak üzere tüm katılımcılar ve bilim insanlarına esenlikler diliyoruz.

Prof. Dr. Asuman Seda SARACALOĞLU

s class="adsbygoogle" style="display:block; text-align:center;" data-ad-layout="in-article" data-ad-format="fluid" data-ad-client="ca-pub-7380414482311550" data-ad-slot="3198981398">

Kongre Başkanı

(Adnan Menderes Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri Bölümü)

 

“KONGREMİZDE SÖZEL OLARAK SUNULAN ORJİNAL VE ARAŞTIRMA UYGULAMA İÇERİKLİ KONGRENİN SEÇİCİ BİLİM KURULU KOMİTESİ TARAFINDAN BELİRLENECEK ESERLER SSCI, SCI, SCI-E, ESCI ve ERIC İNDEKSLİ DERGİLERDE HAKEM DEĞERLENDİRMESİ SONRASINDA YAYINLANACAKTIR”

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: