1. ULUSLARARASI SAĞLIK BİLİMLERİ VE YAŞAM KONGRESİ-1st INTERNATIONAL HEALTH SCIENCE AND LIFE CONGRESS (IHSLC 2018)

TÜR: ULUSLARARASI

TARİH: 02-05 Mayıs 2018

YER: BURDUR

WEB SİTESİ: https://ihslc.mehmetakif.edu.tr/

Değerli Meslektaşlarımız;

1. Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Yaşam Kongresi’nin 2-5 Mayıs 2018 tarihleri arasında Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirileceğini duyurmaktan ve sizleri bu bilimsel toplantıya davet etmekten onur duymaktayız.

“Teke yöresinin başkenti”, tarihi ve doğal güzellikleri ile bezenmiş Akdeniz bölgesinin şirin kenti Burdur’da, sağlık bilimleri alanında çalışan akademisyenleri, sektörel paydaşları ve öğrencilerimizi bir araya getirerek mevcut durum ve sorunların tartışılacağı; güncel bilgiler ile geleceğe dönük çözüm önerilerinin ortaya konulacağı kongremizde sizleri misafir etmeyi amaçlamaktayız.

Multi disipliner Sağlık Bilimleri ve Yaşam temalı kongremizde; Hemşirelik, Temel Tıp Bilimleri, Ebelik, Beslenme ve Diyetetik, Çocuk Gelişimi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon,  Acil Yardım ve Afet Yönetimi, Biyolojik ve Yaşam Bilimleri alanları ile disiplinler arası

diğer sağlık alanlarında sunulacak konferans, panel,  kurslar düzenlenecek ve sözel/poster bildiriler kabul edilecektir.

1. Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Yaşam Kongresi’nin bilimsel ve sosyal programını Köklü bir Yörük folklörünün motiflerini de bulabileceğiniz Burdur ilimizde sizlerin değerli katkıları ile güzel günlerde paylaşmak dileğiyle davet ediyor, saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Yrd. Doç. Dr. Mümin POLAT
Kongre Başkanı

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: