2. Uluslararası Sanat, Estetik Sempozyumu

TÜR: ULUSLARARASI

TARİH: 19-21 Nisan 2018

YER: ELAZIĞ

WEB SİTESİ: http://www.sanatveestetik.com/

Sanat ve estetik alanında bilim insanlarını bir araya getirmek amacıyla Fırat Üniversitesi (www.firat.edu.tr) ev sahipliğinde 19-21 Nisan 2018 tarihlerinde düzenleyeceğimiz II. Uluslararası Sanat ve Estetik Sempozyumu’nda (info@sanatveestetik.com) birlikte olmaktan mutlu olacağız.

Sanat ve Estetik Sempozyumuna teorik düzeyde katkı sağlanabileceği gibi teknik ve uygulamaya dayalı biçimde de katılabilirsiniz.

Sempozyum dili Türkçe ve İngilizc

edir. Sanat ve estetik ile ilgili konulardaki bildiriler, posterler, panel ve çalıştaylar değerlendirmeye alınacaktır.

Sempozyuma; sanat ve estetik alanında çalışma yapan bilim insanları, araştırmacılar, uzmanlar, öğrenciler ve bu alanlara ilgi duyan dinleyiciler katılabilirler.

Bildiriler, posterler ve resim sergisi ile ilgili başvuru koşulları sempozyum sayfasında belirtilen kurallara göre düzenlenmelidir.

Kabul edilen özetler bildiri özet kitabında yayınlanacaktır. Kabul edilen bildirilerin tam metinleri ise Bildirilerin Kitabında yayınlanacaktır. İsteyen yazarlar bildirilerini sempozyumu destekleyen dergilerde hakem süreci tamamlandıktan sonra ücretsiz olarak yayınlayacaklardır. Tam metin Bildiriler Kitabı Sobiad (Sosyal bilimler Atıf Dizini) tarafından indekslenecektir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: