ULUSLARARASI TARIM KONGRESİ

TÜR: ULUSLARARASI

TARİH: 3-6 MAYIS 2018

YER: Komrat/Gagauzya Özerk Bölgesi/Moldova

WEB SİTESİ: http://utak2018.ibu.edu.tr/tr/

ULUSLARARASI TARIM KONGRESİ

Değerli Bilim İnsanları,

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Komrat Devlet Üniversitesi ve Moldova Devlet Ziraat Üniversitesi iş birliği ile 3-6 Mayıs 2018 tarihleri arasında Moldova Cumhuriyeti, Gagauzya Özerk Bölgesinin başkenti Komrat’ta gerçekleştireceğimiz “Uluslararası Tarım Kongresi” bilgisini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız. Kongremiz; değişik ülkelerden, üniversitelerden ve ilgili diğer kuruluşlardan alanında uzman bilim insanlarını, araştırmacıları ve sektör temsilcilerini bir araya getirmeyi, ilgili konulardaki son araştırmaları ve deneyimleri sunarak, dünya genelinde tarımsal faaliyetler için çeşitli çözüm yolları ortaya koymayı amaçlamaktadır. Katılımcılar, bilim insanları tarafından tebliğ edilen konular hakkındaki son gelişmeleri ve en güncel derlemeleri söz konusu oturumlarda takip etme fırsatı yakalayacaklardır. Ayrıca ana dili Türkçe ol

an Gagauzya Özerk Bölgesi’nde düzenlenecek bu ortaklaşa organizasyonda katılımcılar Moldova’nın eşsiz doğal ve tarihi güzelliklerini yakından görme fırsatı da bulacaklardır. Kongre dili Türkçe olup, İngilizce makaleler de kabul edilecektir.

Bu hususta, kongremize göstereceğiniz ilgi ve katılımınızla vereceğiniz destekten dolayı sizlere şimdiden teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 

Kongre Düzenleme Kurulu

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: