5. İzmir Rüzgar Sempozyumu

TARİH: 3-4-5 Ekim 2019

YER: İZMİR

WEB SİTESİ: http://www.ruzgarsempozyumu.org

Elektrik Mühendisleri Odası ve Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubeleri tarafından beşincisi 3-4-5 Ekim 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan İzmir Rüzgâr Sempozyumu ve Sergisi sektördeki son gelişmelerin takip edildiği, sorunların masaya yatırıldığı, rüzgâr enerjisi alanında farklı bileşenlere ait en son teknolojilerin tartışıldığı bir platformdur. Gerek ürün, gerekse hizmet alanında bölgesel bir merkez olan ‘rüzgâr enerjisinin başkenti’ İzmir, sektörün teknik içeriği en yoğun etkinliği olan İzmir Rüzgâr Sempozyumu ve Sergisi’ne 5. defa ev sahipliği yaparak günümüz teknolojilerinin yanı sıra geleceğin teknolojilerinin de paylaşıldığı bir ortamı kamuoyuna sunacaktır.

Teknik oturumların yanı sıra en yeni akademik gelişmelerin de paylaşılacağı oturumları ile akademi, sanayi, toplum iş birliğine katkı sunacak olan sempozyum bünyesinde, yerli imalat teknolojileri ve üreticilerin karşılaştıkları sorunların da tartışılacağı oturumlara yer verilecektir. Ayrıca sektörün gelişimine paralel olarak bölgede yaşanan sosyal ve çevresel sorunlarıele alınarak çözüm yolları aranacaktır.

Sempozyum bünyesindeki sergide sektörde faaliyet gösteren firmaların en yeni ürün ve hizmetlerini 3 gün süre ile tanıtma şansının olacağı etkinlikte, katılımcılar panel ve oturumlarda takip ettikleri teknolojileri doğrudan inceleme şansına erişeceklerdir.SEMPOZYUM TAKVİMİ

4 Mart 2019 Bildiri özetlerinin sempozyum sekretaryasına gönderilmesi
29 Mart 2019 Bildiri özetlerinin değerlendirilmesi ve yazarlarına sonucun iletilmesi*
17 Haziran 2019 Tam metin bildirilerinin sempozyum sekretaryasına gönderilmesi
29 Temmuz 2019 Bildirilerin değerlendirilmesi ve yazarlara sonucun iletilmesi

*Danışmanlar Kurulu tarafından ön kabulü yapılan bildiriler tam metin olarak ulaştıktan sonra değerlendirilerek programa alınacaktır.

Başvurular için gerekli bildiri özet formu, bildiri yazım kuralları ve örnek bildiri şablonuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Özet

kabulünün ardından bildiri metinlerinizi belirtilen tarihlere kadar izmir@ruzgarsempozyumu.org adresine gönderebilirsiniz.SERGİ

Rüzgâr Sempozyumu süresince bu alanda ürün ve hizmet üreten firmaların, sempozyum katılımcılarıyla iletişim kurabilecekleri ve çalışma konularını aktarabilecekleri bir ortam sağlamak amacıyla sergi düzenlenecektir.

Sergi planı ve organizasyonuna ilişkin bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: