Uluslararası Bilim ve Eğitim Kongresi

TÜR: ULUSLARARASI

TARİH: 23-25 Mart 2018

YER: AFYON

WEB SİTESİ: http://ubek-icse.com/

Değerli Bilim İnsanları ve Eğitimciler,

23-25 Mart 2018 tarihinde termalin başkenti olan Afyonkarahisar’da düzenleyeceğimiz “Uluslararası Bilim ve Eğitim Kongresine” sizleri davet etmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşamaktayız. Kongremiz ulusal ve uluslararası düzeyde çok sayıda bilim insanının katılımı ile Afyonkarahisar’da gerçekleştirilecektir.

Kongremizin amacı, bilim insanlarının bilimsel alandaki çalışmalarını ve deneyimlerini paylaşarak yeni araştırma düşüncelerinin alt yapısını oluşturmak, bilimsel ve sosyal etkileşimi sağlayarak bilim insanları arasında işbirliği ve eşgüdümü geliştirmektir. Kongremizde bu amacı gerçekleştirmek için çeşitli alanlardan bilim insanlarının bir araya gelerek ortak sunum, bildiri panel gerçekleştirmeleri sağlanacaktır.  Kongremizde uzaktan bağlantı yoluyla da bildiri sunma imkânı sağlanacaktır.

Kongre süresince deneyimli bilim insanlarının yeni araştırma problemlerine çözümler bulmalarını, genç araştırmacılara model oluşturmalarını, onların çalışmalarına katkı sağlamalarını hedeflemekteyiz. Böylece ülkemiz bilim alanının gelişmesine katkı sağlama düşüncesindeyiz.

Kongrede sunulan bildiriler,  özet kitabında kongre öncesi e-kitap olarak, kongre sonrası gönderilen tam metinler ise

kongre bildiri kitabında veya kongre kitabında kitap bölümü olarak çevrimiçi yayınlanacaktır. Ayrıca seçili bazı dergilerin özel sayılarında hakem süreci sonunda yayınlanacaktır.

Siz değerli bilim insanlarını 23-25 Mart 2018 tarihleri arasında Uluslararası Bilim ve Eğitim Kongresi (UBEK) için Afyonkarahisar’da ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtir, sağlık ve başarılar dileriz. Saygılarımızla.

UBEK Düzenleme Kurulu

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: