17. Uluslararası Sınıf Öğretmenliği Eğitimi Sempozyumu (USOS 2018)

TÜR: ULUSLARARASI

TARİH: 11-14 Nisan 2018

YER: ANKARA

WEB SİTESİ: http://usos2018.soedernegi.org/Usos/Home

Değerli Araştırmacılar ve Meslektaşlarım,

17. Uluslararası Sınıf Öğretmenliği Eğitimi Sempozyumu (USOS 2018) Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi’nin ev sahipliğinde Ankara’da gerçekleştirilecektir. Ülkemizde 1994 yılından bu yana farklı üniversitelerin eğitim fakülteleri tarafından 16 kez ev sahipliği yapılan, bilimsel niteliği ve mesleki değeri yönüyle önemli bir saygınlığa ulaşan bu Sempozyumun 17.sini 11-14 Nisan 2018 tarihleri arasında Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa & Wellness’da yapmaktan onur duymaktayız.

Sempozyumun amacı, Sınıf Öğretmenliği ve eğitimine yönelik bilimsel çalışma, uygulama ve deneyimleri paylaşmak, bu alanda çalışan akademisyen, öğretmen ve öğrencileri bir araya getirerek bilimsel, sosyal etkileşimi üst düzeye çıkarmak, aralarında işbirliği, eşgüdüm sağlamak, yeni bakış açıları ve çalışma alanları oluşturmaktır.

Sempozyumun bilimsel niteliğini arttırmak için yurt dışından ve yurt içinden alandaki en iyi bilim insanlarının sempozyuma katılımını sağlamaya çalışacağız. Ayrıca sınıf öğretmenliğinin güncel sorunlarını ayrıntılı olarak tartışmak ve değerlendirmek ve gerekli bilimsel ortamları oluşturmak için gayret göstereceğiz. Bu kapsamda sempozyumda, davetli konuşmacılar, bildiriler, konferanslar, paneller, poster sunumları, eğitimde iyi örnekler,  çalıştaylar ve atölye çalışmalarına yer verilecektir. Kısacası bilimsel ve sosyal etkileşimi zengin bir sempozyum hazırlığı içindeyiz. Bildiri özet kitapları ve tam metinlerin yer aldığı kitaplar PDF

formatında Web sayfasında yayımlanacaktır.

Sizleri 11 -14 Nisan 2018 tarihlerinde Sınıf Öğretmeni Eğitimcileri Derneği ve Gazi Eğitim Fakültesi işbirliği ile yapılacak olan 17. Uluslararası Sınıf Öğretmenliği Eğitimi Sempozyumu’nda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar dilerim.

Saygılarımla…

Prof. Dr. Hayati Akyol

 SÖED ve Sempozyum Başkanı

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: